polski english

tel:+48 71 716 41 44
fax: +48 71 716 51 66
e-mail: madu@madu.pl

ZAAWANSOWANE ROZWIĄZANIA DLA TWOJEJ ARCHITEKTURY IT

Projektujemy i dostarczamy
architekturę serwerową...

...z uwzględnieniem
wszystkich wymagań
technicznych
i biznesowych

NASZA OFERTA

Klienci z sektora publicznego:

  • Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego Delegatura w Opolu
  • Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Biuro Administracyjno Gospodarcze (Warszawa)
  • Agencja Rezerw Materiałowych (Warszawa)
  • Biblioteka Miejska W Puławach
  • Centrum Projektów Europejskich (Warszawa)
  • Centralny Ośrodek Informatyki Górnictwa S.A. (Katowice)
  • Dolnośląska Biblioteka Publiczna Im. T. Mikulskiego (Wrocław)
  • Europejskie Centrum Solidarności(Gdańsk)
  • Gmina Świerklany
  • Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodocigów S.A. (Katowice)
  • Instytut Energii Atomowej POLATOM (Otwock Świerk)
  • Instytut Pamięci Narodowej Oddział Katowice
  • Jednostka Wojskowa 4213 (Wrocław)
  • Kghm Polska Miedź S.A. (Polkowice)
  • Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie
  • Lukowski Ośrodek Kultury
  • Miejska Biblioteka Publiczna w Morągu Im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego
  • Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Świnoujściu
  • Ministerstwo Finansów Departament Informatyki (Warszawa)
  • Muzeum Łazienki Królewskie Zespół Pałacowo-Ogrodowy (Warszawa)
  • Nadleśnictwo Ostrołęka
  • Oczyszczalnia Ścieków "Warta "S.A. (Częstochowa)
  • Operator Gazociągów Przemysłowych Gaz-System S.A. (Poznań)
  • Ośrodek Pomocy Społecznej (Strzelce Opolskie)
  • Poczta Polska S.A. (Poznań)
  • Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie
  • Powiatowy Urząd Pracy w Sejnach
  • Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach
  • Prokuratura Okręgowa w Poznaniu
  • Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Dąbrowie Górniczej S.A.
  • Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. (Stargard Szczeciński)
  • Przewozy Regionalne Sp. z o.o. (Warszawa)
  • Sąd Rejonowy dla Krakowa Nowej Huty
  • Sąd Rejonowy w Grudziądzu
  • Sąd Rejonowy w Kłodzku
  • Sąd Rejonowy w Łańcucie
  • Sąd Rejonowy Poznań Stare Miasto
  • Starostwo Powiatowe w Sejnach
  • Starostwo Powiatowe W Wołowie
  • Telewizja Polska S.A. (Warszawa)
  • Urząd Gminy Chojnów
  • Urząd Gminy Kostomłoty
  • Urząd Kontroli Skarbowej w Białymstoku
  • Urząd Kontroli Skarbowej w Krakowie
  • Urząd Skarbowy w Czechowicach-Dziedzicach
  • Urząd Skarbowy w Kwidzynie
  • Urząd Skarbowy w Lęborku
  • Urząd Skarbowy w Lipnie
  • Urząd Skarbowy w Malborku
  • Urząd Skarbowy w Pszczynie
  • Urząd Skarbowy w Puławach
  • Urząd Skarbowy w Sokołowie Podlaskim
  • Urząd Skarbowy Warszawa-Bemowo
  • Uzdrowisko Kołobrzeg S.A.
  • Wojewódzki Sąd Administracyjny w Gliwicach
  • Zakład Karny Nr 2 Strzelce Opolskie
  • Zakład Obsługi Starostwa i Utrzymania Dróg Powiatowych w Brodnicy
  • Zarząd Dróg i utrzymania Miasta we Wrocławiu

Klienci z sektora opieki zdrowotnej:

  • 107 Szpital Wojskowy Z Przychodnią Spzoz w Wałczu
  • Clinico Medical Sp. z o.o. (Błonie)
  • Dolnośląski Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy (Wrocław)
  • Dziecięcy Szpital Kliniczny w Lublinie
  • EMC Instytut Medyczny S.A. (Wrocław)
  • Komenda Miejska Państw. Straży Pożarnej w Legnicy
  • Narodowy Fundusz Zdrowia Centrala (Warszawa)
  • Niepubliczny Zakad Opieki Zdrowotnej Krystyny Witas (Wrocław)
  • NZOZ "Przychodnia Krzysztof" (Kraków)
  • NZOZ Przychodnia-Nowy Dwór Sp. z o.o (Wrocław)
  • Pogotowie Ratunkowe we Wrocławiu
  • Przychodnia "Grabiszyn" (Wrocław)
  • Przychodnia "Kozanów" (Wrocław)
  • Przychodnia "Promed" (Wrocław)
  • Przychodnia "Puchatek" (Wrocław)
  • Przychodnia "Stabłowice" (Wrocław)
  • Przychodnia "Stare Miasto" (Wrocław)
  • Przychodnia Zdrowia Psychicznego i Uzależnień (Wrocław)
  • Samodzielny Publiczny Zakład Lecznictwa Ambulatoryjnego „Moja Przychodnia” (Katowice)
  • Samodzielny Publiczny Zakład Lecznictwa Ambulatoryjnego (Katowice)
  • Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Czarnkowie
  • SPZOZ Szpital Specjalistyczny im. dr Józefa Babińskiego (Kraków)
  • Śląskie Centrum Chorób Serca w Zabrzu
  • Wrocławskie Centrum Zdrowia SPZOZ

Klienci z sektora edukacji:

  • AGH w Krakowie
  • Międzynarodowy Instytut Biologii Molekularnej i Komórkowej w Warszawie
  • Niepubliczne Przedszkole -Akademia Pana Kleksa (Wrocław)
  • Politechnika Wrocławska
  • Szczecińskie Collegium Informatyczne
  • Szkoła Aspirantów Państwowej Staży Pożarnej W Krakowie
  • Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu
  • Uniwersytet Jagieloński (Kraków)
  • Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu
  • Uniwersytet Wrocławski Wydział Chemii
  • Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu
  • Wyższa Szkoła Filozoficzno Pedagogiczna Ignatianum (Kraków)
  • Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie
  • Wyższa Szkoła Zarządzania "EDUKACJA" (Wrocław)

Klienci z sektora bankowego:

  • Bank Millennium S.A.
  • Bank Spódzielczy (Goleniów)
  • Bank Spółdzielczy (Pruszcz Gdański)
  • Bank Zachodni WBK
  • BPH Leasing S.A. (Warszawa)
  • Gospodarczy Bank Spółdzielczy (Barlinek)
  • Grenkeleasing Sp. z o.o. (Poznań)
  • Europejski Fundusz Leasingowy S.A.
  • Fortis Bank Polska S.A.
  • LOOK Finansowanie Inwestycji S.A. (Wrocław)
  • Orzesko-Knurowski Bank Spółdzielczy (Knurów)
  • Raiffeisen Leasing Polska S.A. (Warszawa)
  • Kredyt Lease S.A. (Warszawa)
  • Pekao Leasing Sp. z o.o., Centrala (Warszawa)

Klienci z sektora prywatnego:

  • 128 Bits Cezary Czeremaga (Warszawa)
  • 3kropki.pl (Bielsko-Biała)
  • Abacus Krzysztof Czajkowski (Piastów)
  • ACTIVCOM Kamil Łobaczewski (Słońsk)
  • Adamed Sp. z o.o. (Pieńków)
  • ADP POLAND S.C. Piotr Dobrzański (Wrocław)
  • Advanced Business Systems Sp. z o.o. (Kraków)
  • Agencja Reklamowa Multimedia Inspire Group Sp. z o.o. (Gliwice)
  • AIUT Sp. z o.o. (Gliwice)
  • AKME -SYSTEMY KOMPUTEROWE S.C.(Wrocław)
  • Alfasoft Sp. z o.o. (Łódź)
  • Altab S.A. (Częstochowa)
  • Altar Sp. z o.o. (Kielce)
  • Andra Sp. z o.o. (Warszawa)
  • Anwim S.A. (Warszawa)
  • Ambros (Gdańsk)
  • Archiwum24 Sp. z o.o. (Lublin)
  • Argo S.A. (Gdańsk)
  • Arlen S.A. (Warszawa)
  • ART-COM Spółka z Ograniczoną Odpowiedzia (Jaworzno)
  • Artegence Sp. z o.o. (Warszawa)
  • Astro S.A. (Warszawa)
  • ATM Sytem Sp. z o.o. (Kobierzyce)
  • ATM Systemy Informatyczne S.A. (Warszawa)
  • Austrotherm Sp. z o.o.(Oświęcim)
  • Avena Technologie Beata Szulc(Gdynia)
  • Azymut sp. z o.o. (Łódź)
  • BACK-UP SERVER & IT SOLUTIONS Sp. z o.o. (Gdynia)
  • Bajt (Kozy)
  • Biatel S.A. (Warszawa)
  • BIK Brokers Sp.z o.o. (Gdańsk)
  • BIK Serwis Sp.z o.o. (Gdańsk)
  • BIS” Karol Kowalski (Częstochowa)
  • Black Red White (Mielec)
  • Bonair S.A. (Warszawa)
  • Bonnier Polska S.A. (Warszawa)
  • BRAND SC A.A.ŁBroniarczyk (Łódź)
  • Brügmann Polska S.A. (Włocławek)
  • Budvar Centrum S.A. (Zduńska Wola)
  • Capgemini Polska Sp. z o.o. (Warszwa)
  • C-BIT Bis Zdzisław Budny (Kamieniec Wrocławski / Gajków) 
  • CCIG (Wrocław)
  • Centrostal Wrocław S.A.
  • Centrum Edukacji Logistycznej Sp. z o.o. (Poznań)
  • Centrum Giełdowe S.A. (Warszawa)
  • Centrum Informatyki Zeto S.A.Computer Plus Kraków S.A.
  • Centrum Komputerowe ZETO S.A. (Łódź)
  • Centrum Teleinformatyki sp. z o.o. (Warszawa)
  • Centuria Sp. z o. o. (Poznań)
  • CLINICO MEDICAL Sp. z o.o. (Błonie)
  • CM Luxmed Sp. z o.o. (Lublin)
  • Co jest grane - agencja wydawniczo-reklamowa(Wrocław)
  • Comarch S.A. (Kraków)
  • Comdrev.PL (Szczecinek)
  • COMMTRONIX (Ciecierzyn)
  • Comp S.A. (Warszawa)
  • Comparex Poland Sp. z o.o. (Warszawa)
  • CompuTec S.A. (Świebodzin)
  • Computer Group PAKT Sp. J. (Warszawa)
  • Consortia Sp. z o.o. (Warszawa)
  • Cowi Polska Sp. z o.o. (Wrocław)
  • Cybernet System S.C. (Wrocław)
  • Dalkia Wągrowiec Sp. z o.o. (Wągrowiec)
  • DANASOFT (Rzeszów)
  • Dash Dot Creations (Wrocław)
  • Datacom System S.A. (Warszawa)
  • Data Park Sp. z o.o. (Płock)
  • Datera S.A. (Gdańsk)
  • Delta Plus - autoryzowany dealer marek Opel i Chevrolet (Chorzów)
  • Digitmedia (Warszawa)
  • Diskus Polska Sp. z o.o. (Kraków)
  • Dom Maklerski Banku Ochrony Środowiska (Warszawa)
  • Dom Samochodowy Germaz Sp. z o.o. (Wrocław)
  • Drukarnia Dimograf Sp. z o.o. (Bielsko-Biała)
  • Drukarnia Kea (Wrocław)
  • E Direct Sp. z o.o. (Warszawa)
  • EDSOFT (Łódź)
  • EFIGENCE Sp. z o.o. (Warszawa)
  • Egazety S.A.
  • Egis Sp. z o.o. (Kraków)
  • EHE System (Rawa Mazowiecka)
  • ELTE-S (Kraków)
  • Emerson Polska Sp. z o.o. (Piotrków Trybunalski)
  • Energika (Września)
  • Eonetworks S.A. (Warszwa)
  • ERSTE Securities Polska S.A. (Warszawa)
  • ESAPROJEKT Sp. z o.o. (Katowice)
  • Etos S.A. (Gdańsk)
  • Euro-Net Sp. z o.o./ RTV EURO AGD
  • EuroParts (Gdańsk)
  • EuRoPol GAZ S.A. (Warszwa)
  • Eurovia Polska S.A. (Kobierzyce)
  • Eurozet Sp. z o. o. (Warszawa)
  • Fabryka Aparatury i Urządzeń Famet S.A. (Opole)
  • Fabryka Zabawek Wader – Woźniak (Gliwice)
  • FAKRO PP Sp. z o.o. (Nowy Sącz)
  • FANUC Robotics Polska S.A. (Wrocław)
  • FHU PAKOM Janusz Pawłowski (Chełmiec)
  • FHU Teleastra Justyna Suska (Gorzów Wielkopolski)
  • FlexCom Anna Bujnarowska (Tychy)
  • FOREX-IT Paweł Gwóźdź (Nowy Sącz)
  • Format sp. z o.o. (Warszawa
  • FTT Wolbrom S.A. (Wolbrom)
  • Gdyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa (Gdynia)
  • Geofizyka Kraków Sp z o.o.
  • Geoinvent S.A. (Warszawa)
  • Geomant Polska Sp. z o.o. (Warszawa)
  • Geomatyka-Kraków S.C.
  • GIGA sp. z o.o. (Warszawa)
  • GISPartner Sp. z o.o. (Wrocław)
  • Global Biuro S.A. (Suchy Las)
  • Grupa Radiowa Agory Sp. z o.o. (Warszawa)
  • GUSS-EX Sp. z o.o. (Warszawa)
  • GutPR Hanna (Wrocław)
  • HARDSOFT-TELEKOM (Poznań)
  • HEDAN SP Z O.O. (Wrocław)
  • Heesung Electronics Poland Sp. z o.o. (Kobierzyce)
  • Hekkonet (Gdynia)
  • Hogart Sp. z o.o. (Warszwa)
  • Hotel Akademia Sp. z o.o.(Warszwa)
  • Hurtownia i Sklep SARAFIS (Orły)
  • Hutmen S.A. (Wrocław)
  • IBM Polska Sp. z o.o. (Warszawa)
  • Imsoft sp. z o.o. (Marki)
  • Infonet Projekt S.A. (Żywiec)
  • INFOMEX (Żywiec)
  • INITIUS (Kraków)
  • Innovation Technology Group S.A. (Wrocław)
  • Inotel S.A (Poznań)
  • Inpost Sp. z o.o. (Kraków)
  • Integer.pl S.A. (Kraków)
  • Intelligent Building Systems Poland Sp. z o.o./ Ibsp (Wrocław)
  • Intertrading Systems Technology Sp. z o.o. (Warszawa)
  • Introl Sp. z o.o. (Katowice)
  • IQ pl Sp. z o.o. (Gdańsk)
  • ISCG Sp. z o.o. (Warszawa)
  • ISO-NET (Gdynia)
  • IT ADVISE (Warszawa)
  • ITECOM SP. Z O.O. (Krotoszyn)
  • IT.expert Sp. z o.o. (Warszawa)
  • iTree Sp. z o.o. (Warszawa)
  • ITSUMO S.C. (Warszawa)
  • Izolator.pl (Dębica)
  • Jagiellońskie Centrum Innowacji Sp. z o.o. (Kraków)
  • Jantar Sp. z o.o. (Bielsko-Biała)
  • John Cotton Europe Sp. z o.o. (Głuszyca)
  • K2Systems - Jerzy Grum (Rzeszów)
  • Kancelaria Podatkowo-Finansowa HMP Invest (Legnica)
  • Kariera.Pl S.A. (Warszawa)
  • KEA Sp.j. (Wrocław)
  • Klimawent S.A. (Gdynia)
  • KNAUF SERVICE Sp. z o.o. (Jaworzno)
  • KOMAKO Sp. z o.o. (Szczecin)
  • Komputronik S.A. (Poznań)
  • Konrad Sp. z o.o. (Konin)
  • Kontakt-Simon S.A. (Czechowice-Dziedzice)
  • Kopex S.A. (Katowice)
  • Lacroix Electronics Sp. z o.o. (Kwidzyń)
  • Lakepath Consulting Sp. z o.o. (Warszawa)
  • Lester S.A. (Warszawa)
  • Lighting Solutions Group s.c. (Wrocław)
  • Liquid Systems Sp. z o.o. (Warszawa)
  • Lisiewski Group Sp. z o.o. (Białobrzegi)
  • Lot Services Sp. Z O. O. (Warszawa)
  • Lukullus Sp. z o.o. (Leoncin)
  • Macrologic S.A. (Warszawa)
  • Mahle Polska Sp z o.o. (Krotoszyn)
  • Malow Sp. z o.o. (Suwałki)
  • Manuli Hydraulics Poland S.A. (Mysłowice)
  • Marcopool Sp. z o.o. (Chwaszczyno k. Gdyni)
  • Maylane Sp. z o.o. (Kraków)
  • M-DATA (Warszawa)
  • Media It Sp. z o.o. (Wrocław)
  • Mediatel S.A. (Warszawa)
  • MEGATECH DARIUSZ GUTEK (Lublin)
  • Merinosoft Sp. z o.o. (Białystok)
  • Merlin.Pl S.A (Warszawa)
  • MET Sp. jawna (Wrocław)
  • Microsystem Group Sp.j. (Warszawa)
  • Millenium Inwestycje Sp. z o.o. (Katowice)
  • Mobile Entertainment Europe Sp. z o.o. (Warszawa)
  • Mostostal S.A. (Zabrze)
  • Motorem S.A. Zakad Naprawczy Silników
  • MPM Product Sp. z o. o.
  • MS-SERVICE Mariusz Świątek (Dąbrowa Górnicza)
  • NetCom Sp. z o.o. (Wrocław)
  • Netline Group Sp. z o.o. (Wrocław)
  • net-o-logy Sp. z o.o. (Katowice)
  • NKK (Wrocław)
  • Nokia Siemens Networks Sp. z o.o. (Wrocław)
  • Nucleagena Sp. z o.o. (Warszawa)
  • Okt Polska Sp. z o.o. (Bydgoszcz)
  • Omnigence Sp. z o.o. (Warszawa)
  • On Site (Poznań)
  • OPTeam S.A. (Jasionka)
  • OPTIMA (Warszawa)
  • Orion Instruments Polska Sp. z o.o. (Warszawa)
  • Ośrodek Wspierania Organizacji Pozarządowych (Białystok)
  • Outsourcing24 Sp. z o.o.(Warszawa)
  • PEC Sp. z o.o. (Stargard Sczeciński)
  • PHARMA SP.Z O.O. (Rawicz)
  • PIRIOS S.A. (Kraków)
  • Polcargo International Sp. z o.o. (Szczecin)
  • Polish Travel Quo Vadis Sp. z o.o. (Warszawa)
  • Polski Związek Piłki Siatkowej
  • Potronics Sp. z o.o. (Łódź)
  • Power Media S.A. (Wrocław)
  • PPH Legs Sp. z o.o. (Aleksandrów Łódzki)
  • PPHiU "TeDa" (Mikołów)
  • P.H.U.P. ALLES Danuta Dorocka-Drążkiewicz (Oborniki)
  • Press-Glas S.A. Oddział w Radomski, Tczewie, Tychach
  • Pretor Sp. z o.o. (Gdańsk)
  • Primar (Warszawa)
  • PROGRESO (Jastrzębie Zdrój)
  • ProkHard Sp. z o.o. (Gdynia)
  • Prolan Sp. z o.o. (Gliwice)
  • Prosoft Sp. z o.o. (Kraków)
  • PROSPEN (Wrocław)
  • Prosystem S.A. (Wrocław)
  • Provider Sp. z o.o. (Wrocław)
  • Przedsiębiorstwo Wyrobów Cukierniczych "Odra" S.A.
  • PWN.pl Sp. z o.o. (Wrocław)
  • Quad Pro Spółka z o.o. (Kraków)
  • Qumak Sekom S.A. (Warszawa)
  • Radunix (Szczecin)
  • Raport S.A. (Kraków)
  • RAS Serwis Spriner Radosław (Opole)
  • Ravnet Sp. z o.o. (Warszawa)
  • Redcoon Polska Sp. z o.o. (Bydgoszcz)
  • Regesta S.A. (Pińczów)
  • Renderfarm sp. z o.o. (Kraków)
  • RBO Sp. z o.o. (Wrocław)
  • Reprograf S.A (Warszawa)
  • RevolWEB Piotr Sadowski
  • Rodan Systems S.A. (Warszawa)
  • RUCH (Warszawa)
  • S&T Services Polska Sp. z o.o. (Warszawa)
  • Saas Solutions Sp. z o.o. (Warszawa)
  • Sands Service and Support Sp. z o.o. (Warszawa)
  • SATLAN Sp. z o.o. (Wrocław)
  • Schattdecor (Tarnowo Podgórne)
  • Seetech Sp. z o.o. (Szczecin)
  • Selena S.A. (Wrocław)
  • SF-FILTER Sp. z o.o. (Bytom)
  • Siemens Enterprise Communications Sp. z o.o.(Warszawa)
  • Silesian Electric Vehicles Sp. z o.o. (Wrocław)
  • SILLVES Sp. z o.o. (Warszawa)
  • Silpol Sp. z o.o. (Dąbrowa)
  • Siódemka S.A. (Warszawa)
  • Softnet Sp. z o.o. (Kraków)
  • Sonel S.A. (Świdnica)
  • Sotronic Sp. z o.o. (Balice)
  • Społem PSS Północ (Wrocław)
  • Stabil Sp. z o.o. (Katowice)
  • Stekop S.A. (Warszawa)
  • Stolbud Warszawa Sp. z o.o.
  • Stomil Sanok S.A.
  • Stowarzyszenie "Oławska Telewizja Kablowa"
  • STUDIO 2001 sp.j. Galicki, Małasiewicz, Dąbrowski (Wrocław)
  • Studio Z500 (Warszawa)
  • Studiotech Poland Sp. z o. o. (Warszawa)
  • Südzucker Polska S.A. (Wrocław)
  • Sun Garden Sp. z o.o. (Malanów)
  • SuperHost.pl Sp. z o.o. (Gdynia)
  • Sygnity Technology Sp. z o.o. (Warszawa)
  • SYSTEM-1 Sp z o.o. (Poznań)
  • Systemy Informatyczne Doradztwo Energetyka Sp. z o.o. (Toruń)
  • Tabor Szynowy Opole S.A.
  • Tarczyński S.A. (Trzebnica)
  • TelForceOne S.A. (Wrocław)
  • Teredo - Sebastian Szeliga (Łódź)
  • Teta S.A. (Wrocław)
  • Time S.A. / Radio ESKA (Warszawa)
  • Towarzystwo Jezusowe Prowincja Polski Południowej (Kraków)
  • Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW (Warszawa)
  • T-Systems Polska Sp. z o.o. (Wrocław)
  • Tx System Sp. z o.o. (Bielsko Biała)
  • Ubojnia Drobiu – „Gosz” (Sierakowice)
  • UNICOMP Jarosław Paryska (Skarżysko-Kamienna)
  • Unima 2000 Systemy Teleinformatyczne S.A. (Kraków)
  • Uni-Truck Sp. z o.o. - Autoryzowany Dealer Iveco (Wrocław)
  • Unizeto Technologies S. A. (Szczecin)
  • Upm Raflatac Sp. z o.o. (Kobierzyce)
  • Upm-Kymmene Sp. z o.o. (Warszawa)
  • Vector On-Line Sp. z o.o. (Poznań)
  • Vectra Inwestycje S.A (Gdynia)
  • Vers Sp. z o.o. (Wałcz)
  • Vidis Sp. z o.o. (Wrocław)
  • ViperPrint sp. z o.o. (Częstochowa)
  • VOBIS S.A. (Szczecin)
  • VOL SP. Z O.O. SP. K. (Poznań)
  • Voxnet S.A. (Zabrze)
  • Wasko S.A. (Gliwice)
  • Webio Grzegorz Wołoszyn (Gorzów Wielkopolski)
  • WEBtel Sp. z o.o. (Warszawa)
  • WIGJOCOM Sp. z o.o. (Warszawa)
  • Wind Mobile Sp. z o.o. (Kraków)
  • Winuel S.A. (Wrocław)
  • Wojtanowicz autoryzowany dealer VW , AUDI (Wrocław)
  • Wydawnictwo Nowa Era (Warszawa)
  • Wydawnictwo Towarzystwa Chrystusowego Hlondianum (Poznań)
  • Zakład Elektronicznej Techniki Obliczeniowej S.A. (Poznań, Tarnów)
  • Zakład Elektronicznej Techniki Obliczeniowej Sp. z o.o. (Rzeszów)
  • Zakłady Mięsne „Potorscy” Sp. j. (Krokowo)
  • Zakład Usług Elektronicznych (Jelenia Góra)
  • ZPAS S.A. (Wolibórz)

Szczegóły oferty

Pełną ofertę znajdą Państwo na naszym portalu www.112it.pl

ZOBACZ OFERTĘ

Dziękujemy!



Dziękujemy wszystkim, którzy dołączyli do grona naszych Klientów. Pragniemy zapewnić, że standard oraz zakres świadczonych przez nas usług wciąż rośnie.

Zapraszamy do kontaktu z nami – poradzimy, odpowiemy na pytania i zaprojektujemy najbardziej optymalną dla Państwa potrzeb infrastrukturę.