polskienglish

tel:+48 71 716 41 44
fax: +48 71 716 51 66
e-mail: madu@madu.pl

ZAAWANSOWANE ROZWIĄZANIA DLA TWOJEJ ARCHITEKTURY IT

Projektujemy i dostarczamy
architekturę serwerową...

...z uwzględnieniem
wszystkich wymagań
technicznych
i biznesowych

NASZA OFERTA

Nasze wartości:

Indywidualne podejście

Dbałość o szczegóły i spełnienie oczekiwań Klientów stanowią kluczową wartość całego zespołu. To dzięki umiejętności słuchania
i indywidualnemu doborowi sprzętu gwarantujemy najwyższą jakość naszych usług i oferowanych rozwiązań.

Profesjonalizm i rozwój

Wysokie kompetencje wszystkich pracowników MADU SC pozwalają na utrzymanie najwyższego poziomu obsługi Klienta będącego priorytetową wartością całej firmy. Poszerzanie wiedzy i umiejętności umożliwia nam stawianie czoła wyzwaniom wynikającym z oczekiwań wymagających Klientów oraz stale zmieniającego się rynku.

Elastyczność i konkurencyjne cenyNasza oferta obejmuje zarówno rozwiązania dla małych i średnich przedsiębiorstw, jak i najbardziej zaawansowane opcje przeznaczone dla środowisk korporacyjnych. Jako jedni z nielicznych posiadamy w portfolio także modele z niedostępnych już linii produktowych, często umożliwiające zachowanie ciągłości pracy starszych systemów. Jednocześnie dzięki szerokiej grupie dostawców, ugruntowanej pozycji na rynku
i umiejętnościom negocjacyjnym naszego zespołu mamy możliwość uzyskiwania najlepszych cen, kluczowych dla Klientów decydujących się na modernizację architektury IT.

Szybkość realizacji

Dzięki współpracy z najlepszymi firmami kurierskimi i dostawcami gwarantującymi terminowość realizacji zamówienia jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych Klientów w najkrótszym możliwym terminie. Wiemy, że w sytuacjach kryzysowych liczy się każda godzina, dlatego hasło „Ratujemy projekty IT” jest motorem napędowym naszych działań.

O nas

Historia

Początki Firma MADU rozpoczęła swoją działalność w 1996 r. Sześć lat później przekształciła się w spółkę cywilną, prowadzoną przez Macieja Duraka i Jaremę Ostańkowicza. W 2002 roku MADU S.C. została Partnerem Handlowym firmy IBM ściśle wiążąc swoją działalność z innowacyjnymi rozwiązaniami serwerowymi bazującymi na portfolio tego lidera branży IT.

Powstanie Grupy 112it.pl W 2010 roku MADU założyło Grupę 112it.pl, a hasło „Ratujemy projekty IT” stało się rzeczywistością. Nowa marka szybko stała się synonimem nowoczesnego podejścia do kompleksowej prezentacji oferty produktowej.

Platforma 112it.pl to:

- nieustannie uzupełniana baza wiedzy o aktualnej ofercie MADU SC,
- tysiące szczegółowo opisanych rozwiązań,
- drzewa produktowe ułatwiające wyszukiwanie,
- najświeższe aktualności z branży IT.

Odwiedź portal www.112it.pl

MADU zostaje liderem Wzrost obrotów i ogromna liczba obsłużonych Klientów stały się potwierdzeniem pozycji firmy na rynku. W 2010 roku MADU otrzymało nagrodę „Największa sprzedaż roku IBM Run Rate w Polsce”, która ugruntowała rolę spółki jako czołowego integratora IT, tak jak uzyskana w kolejnym roku specjalizacja System x oraz autoryzacja Power Systems, Storage oraz System x.

Kolejne przemiany i dynamiczny rozwój

W listopadzie 2011 roku MADU SC zmieniło formę prawną i przekształciło się w MADU SC spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością spółkę komandytową. Dynamiczny rozwój dotyczył nie tylko wyników finansowych, ale zaowocował również uzyskaniem kolejnych statusów partnerskich największych producentów sprzętu i oprogramowania, a także powiększeniem zespołu. Szukając sposobu na optymalizację działania, firma kilkukrotnie zmieniała siedzibę biura handlowego. Od listpada 2017 roku zarówno biuro, jak i magazyn firmy znajdują się przy
ul. Wrocławskiej 1B w Suchym Dworze.

MADU Gazelą Biznesu W styczniu 2016 roku spółka MADU SC otrzymała Gazelę Biznesu 2015, nagrodę przyznawaną najbardziej dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwom. Wysokie miejsce w rankingu Gazel stanowi potwierdzenie ciężkiej pracy całego zespołu w ciągłym dążeniu do doskonalenia i rozwoju firmy.

Misja

Naszą misją jest utrzymywanie wysokiej dostępności opcji i sprzętu serwerowego oraz szybkie dostarczanie nowoczesnych rozwiązań serwerowo-storage’owych będących fundamentem działalności i podstawą rozwoju naszych Klientów. Projektujemy zaawansowane architektury IT dostarczając przy tym sprzęt najwyższej klasy. Usprawniamy funkcjonowanie systemów dzięki szerokiej palecie usług. Odpowiadamy na potrzeby najbardziej wymagających Klientów, szukających pewnych, bezpiecznych i efektywnych rozwiązań.

Lokalizacja i zasięg działalności

Nasza siedziba znajduje się we Wrocławiu, mieście stawiającym na rozwój nowoczesnych technologii, realizującym strategię budowania gospodarki opartej na wiedzy oraz sprzyjającym inwestorom z branży IT. Działalność MADU SC nie ogranicza się jednak do samego Wrocławia i obejmuje teren całej Polski. Odległość nie stanowi problemu zarówno w kwestii samej dostawy sprzętu,
jak i ekspertów i techników z ekipy ratunkowej 112it.pl, którzy w szybkim czasie są w stanie dotrzeć w każde miejsce w kraju i udzielić niezbędnego wsparcia.

Nasz zespół

MADU SC to ludzie. To grupa tworząca prawdziwy zespół, którego celem jest zapewnienie najwyższej jakości oferowanych rozwiązań oraz obsługi klienta. Wyznacznikiem profesjonalizmu wszystkich pracowników jest determinacja w poszerzaniu wiedzy i umiejętność korzystania z niej w praktyce, a motorem napędowym - dalszy rozwój i stawianie czoła kolejnym wyzwaniom.