shape
shape

Postęp czyli ThinkReality A3

MADU · 13 sierpnia 2021

W miarę, jak coraz bardziej rozproszona siła robocza i hybrydowe modele pracy stają się rzeczywistością nowych normalności, małe i duże firmy na całym świecie szukają nowych technologii w celu inteligentnej współpracy, zwiększonej wydajności i skrócenia przestojów. W tym artykule przedstawimy ThinkReality A3 czyli rozwiązanie od Lenovo, które pomaga przekształcić pracę na wielu poziomach przedsiębiorstwa — od spersonalizowanych monitorów wirtualnych i wizualizacji 3D po przepływy pracy wspomagane przez rzeczywistość rozszerzoną (AR) i wciągające szkolenia.


Wpłyń na wizję firmy

Zwiększ produktywność! Ultraprzenośne i wygodne okulary rozszerzonej rzeczywistości (AR) tworzą spersonalizowaną, rozszerzoną osobistą przestrzeń roboczą w dowolnym miejscu, od wirtualnego monitora w domu po schematy z przewodnikiem na hali produkcyjnej.

Postaw na nowoczesność

Pracownicy stoją w obliczu nowych środowisk, tworząc nowe potrzeby — między innymi wizualizację 3D, kierowane przepływy pracy i zdalną współpracę. ThinkReality A3 pozwala odnosić sukcesy pomimo różnych wyzwań.

Bezpieczna przestrzeń

Użyj ThinkReality A3, aby stworzyć i dostosować wirtualny monitor w domu, prywatny wyświetlacz w kawiarni, wciągający schemat lub kierowany przepływ pracy na hali produkcyjnej i nie tylko. Wyświetlaj poufne dane bez obawy— tylko Ty widzisz swój wirtualny monitor.

Elastyczność

ThinkReality A3 pasuje do każdej osoby i sytuacji. Dostosuj go do rozmiaru swojej głowy za pomocą wielu końcówek do nosa i przedłużek na uszy. Wymienne osłony przednie pasują do wielu środowisk, od przyciemnianych soczewek kosmetycznych po tarcze ochronne zgodne z normami przemysłowymi. Soczewki korekcyjne montuje się na nosie w celu jednorazowego montażu i można je łatwo wymienić, gdy ktoś inny korzysta z zestawu. Dostosowuje się również do różnych zastosowań, gdy jest podłączony do kompatybilnego komputera do pracy biurowej lub smartfona do pracy w terenie.

Zadbaj o to, co najważniejsze

Pracujesz w środowisku przemysłowym? Soczewki ochronne ThinkReality A3 zapewniają niezbędną ochronę oczu dzięki przemysłowym, odpornym na uderzenia soczewkom i bocznym osłonom. Pracujesz z danymi wrażliwymi w otwartym biurze lub otoczeniu publicznym? A3 pozwala zachować prywatność danych przed wścibskimi oczami, ponieważ jesteś jedyną osobą, która może zobaczyć, co jest wyświetlane w twoich okularach.

Moto g100

Moto g100 to najszybsza moto g w historii, z prędkościami 5G i łącznością Wi-Fi 6, zapewniającą niesamowitą wydajność dzięki obsłudze inteligentnych okularów Lenovo AR. ThinkReality A3 Industrial Edition łączy się z moto g100, aby umożliwić rozwiązania AR, znajdujące się na platformie oprogramowania ThinkReality. Rozwiązania, które wymagają licencji użytkownika oprogramowania platformy ThinkReality, obejmują certyfikowane rozwiązania aplikacyjne „pod klucz”, zaprojektowane z myślą o zdalnej pomocy, wsparciu przepływu pracy, szkoleniach i wizualizacji 3D dla przedsiębiorstw z branży produkcyjnej, logistycznej i nie tylko.

Certyfikowane rozwiązania

Pracując z pakietem produktów holo|one sphere, certyfikowane rozwiązania ThinkReality zapewniają szereg gotowych aplikacji. Ich niestandardowa funkcjonalność umożliwia przedsiębiorstwom stawianie czoła wyzwaniom dzięki rozwiązaniom rzeczywistości rozszerzonej w wielu branżach. Jednokrotne logowanie za pośrednictwem platformy ThinkReality zapewnia łatwy dostęp do pomocy zdalnej, wspomagania przepływu pracy z przewodnikiem, cyfrowej współpracy 3D i nie tylko, oszczędzając czas i pieniądze firm.

Kompatybilność

Przepływy pracy na wielu monitorach i aplikacjach mogą obciążać wydajność komputera, stwarzając potrzebę większej wydajności dzięki wielowątkowym procesorom i dedykowanym procesorom graficznym. Mobilne stacje robocze ThinkPad z serii P to najszybsze i najwydajniejsze laptopy w ofercie ThinkPad, zapewniające najbardziej wydajne i bezproblemowe działanie. Następujące produkty są certyfikowane i zalecane do użytku z ThinkReality A3:

  • Lenovo ThinkPad P53,
  • Lenovo ThinkPad P15 Gen 1 lub 2 lub P17 Gen 1 lub 2,
  • Lenovo ThinkPad P1 ThinkPad P1 Gen 1, 2, 3 lub 4.

Podziel się z nami swoim spostrzeżeniami na temat innowacyjnych rozwiązań.

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy doborze odpowiednich produktów, skontaktuj się z nami!

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem na temat nowej submarki Lenovo Go!

Dodaj komentarz


Najnowsze artykuły

Potrzebne Wam nowe monitory? Podpowiadamy, na co warto zwrócić uwagę.

Potrzebne Wam nowe monitory? Podpowiadamy, na co warto zwrócić uwagę.

Coraz więcej czasu spędzamy przed ekranem monitora. W zależności od wykonywanego zawodu, stanowiska pracy, różne są wymagania co do posiadanego…

Czytaj więcej
Backup danych

Backup danych

Im bardziej wrażliwe i wartościowe dane, tym szybciej należy zastanowić się nad tym, jak najlepiej je zabezpieczyć.

Czytaj więcej
Regaty Lenovo

Regaty Lenovo

Regaty Lenovo to wydarzenie branżowe, które od lat cieszy się ogromną popularnością wśród partnerów biznesowych Lenovo.

Czytaj więcej