shape
shape

Zadbaj o UPS w swoim biurze

MADU · 24 maja 2021

Artykuł przeznaczony jest dla właścicieli małych przedsiębiorstw, tym samym małych powierzchni biurowych. W tym artykule dowiesz się czym jest UPS, jak istotny jest aspekt wyposażenia biura w zasilacze awaryjne, a także poznasz wybrane produkty naszego partnera, spółki EVER, polskiego producenta, który w tym roku obchodzi 30-lecie istnienia firmy.

Czym jest UPS?

To urządzenie odpowiadające głównie za utrzymanie zasilania w okresie awarii energii elektrycznej. UPS składa się najczęściej z akumulatora, którego pojemność i obciążenie warunkują czas podtrzymania zasilania. Tego typu urządzenia stosowane są najczęściej przy zasilaniu komputerów lub serwerów, redukując ryzyko utraty danych.

Przy wyborze odpowiedniego rozwiązania powinno się określić oczekiwania co do zastosowania, ilość oraz rodzaje urządzeń, które zostaną podłączone. Należy pamiętać, że UPS musi być kompatybilny z posiadanym sprzętem. Jeżeli zostanie nieprawidłowo dopasowany to zwyczajnie nie spełni swojej funkcji.

Współpraca z firmą EVER

EVER Sp. z o.o. to największy polski producent systemów UPS. Spółka, na podstawie trzydziestoletniego doświadczenia i niezbędnej wiedzy, samodzielnie zajmuje się projektowaniem i produkcją nowatorskich systemów zasilania awaryjnego. Profesjonalizm zespołu, jakość produktów stale procentują otrzymywaniem prestiżowych nagród i wyróżnień. Aktualnie spółka stawia w swojej ofercie na kompleksowe rozwiązania zasilania gwarantowanego.

Portfolio w pigułce

PRODUKTY:

 • Zasilacze awaryjne UPS
 • Moduły bateryjne i akcesoria (karty sieciowe, karty styków bezpotencjałowych, układy bypass, itd.)
 • Systemy tandemowe (zasilacz UPS + agregat prądotwórczy)
 • Listwy antyprzepięciowe i filtrujące
 • Certyfikowane zasilacze do napędów bram ppoż.
 • Rejestratory monitoringu warunków środowiskowych
 • Ładowarki solarne
 • Autorskie oprogramowanie monitorująco-zarządzające PowerSoft

USŁUGI:

 • Instalacja i uruchomienie zasilaczy EVER
 • Modernizacja istniejących systemów zasilania gwarantowanego
 • Przegląd i naprawa gwarancyjna
 • Naprawa pogwarancyjna
 • Przeglądy okresowe zasilaczy
 • Dostawa i wymiana akumulatorów w urządzeniach zasilania gwarantowanego
 • Doradztwo techniczne

Dlaczego stawiamy na firmę EVER?

Ze względu na:

 • jakość produktów i świadczonych usług,
 • 30-letnie istnienie spółki z całkowicie polskim kapitałem,
 • własny Działu Badań i Rozwoju,
 • INNOWACYJNOŚĆ,
 • kompleksowe wsparcie,
 • wyspecjalizowane i dedykowane projekty układów zasilania wg wymagań Klienta.

Czym zabezpieczyć małe biuro?

UPS EVER z rodziny ECO LCD

UPS z mikroprocesorową kontrolą parametrów funkcjonalnych, dedykowany właścicielom małych biur. Produkt posiada podwójny system zabezpieczeń, za pomocą którego komputery, monitory, drukarki, systemy kasowe, urządzenia sieciowe, telekomunikacyjne są chronione przed zanikami zasilania i występowania przepięć.


UPS EVER z rodziny DUO II PRO

Produkt przeznaczony dla małych firm, znakomicie zabezpiecza podłączone urządzenia przed spadkami, a także zanikami napięcia w sieci. Dodatkowo, eliminuje możliwość uszkodzeń w wyniku przepięć w sieci elektrycznej. Dedykowany urządzeniom zasilanym z gniazd IEC320 C13 – komputery, urządzenia peryferyjne i fiskalne.

UPS EVER z rodziny DUO AVR/DUO AVR USB

Zasilacze z tej serii oznaczają ekonomiczną ochronę podłączonego sprzętu w Twoim biurze. Zadaniem produktu jest zabezpieczenie podłączonych urządzeń przed spadkiem, zanikiem napięcia w sieci, gwarantując dłuższe działanie. Przeznaczony dla komputerów, stanowisk DTP, stacji roboczych, systemów fiskalnych, CCTV, internetowych urządzeń telekomunikacyjnych.

UPS EVER z rodziny ECO Pro AVR CDS

Głównym zadaniem UPS z tej rodziny jest zabezpieczenie przed niekontrolowaną utratą zasilania komputerów, stanowisk DTP, kas fiskalnych, stacji roboczych, CCTV, internetowych urządzeń telekomunikacyjnych.

UPS EVER z rodziny EASYLINE AVR USB

To synonim ekonomicznej ochrony sprzętu komputerowego w biurze. Seria przeznaczona do zabezpieczenia przed niekontrolowaną utratą zasilania komputerów, stacji roboczych, stacji fiskalnych, CCTV, internetowych urządzeń telekomunikacyjnych.


A jak u Ciebie to wygląda? Jeżeli jeszcze nie zadbałeś o zasilacze UPS, to zrób to jak najszybciej.
To bardzo istotna kwestia, której nie należy bagatelizować, przecież chodzi o naszą pracę, nasze dane, które możemy utracić przy niezapowiedzianej awarii. Pamiętaj, że możesz temu zapobiec.

Jeżeli masz pytania albo potrzebujesz pomocy przy wyborze konkretnego rozwiązania, kompatybilnego z Twoim sprzętem – zapraszamy do kontaktu!

Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi artykułami.

Dodaj komentarz


Najnowsze artykuły

Potrzebne Wam nowe monitory? Podpowiadamy, na co warto zwrócić uwagę.

Potrzebne Wam nowe monitory? Podpowiadamy, na co warto zwrócić uwagę.

Coraz więcej czasu spędzamy przed ekranem monitora. W zależności od wykonywanego zawodu, stanowiska pracy, różne są wymagania co do posiadanego…

Czytaj więcej
Backup danych

Backup danych

Im bardziej wrażliwe i wartościowe dane, tym szybciej należy zastanowić się nad tym, jak najlepiej je zabezpieczyć.

Czytaj więcej
Regaty Lenovo

Regaty Lenovo

Regaty Lenovo to wydarzenie branżowe, które od lat cieszy się ogromną popularnością wśród partnerów biznesowych Lenovo.

Czytaj więcej