shape
shape

Fujitsu

Będąc partnerem Fujitsu posiadamy doświadczenie i zasoby niezbędne w dostarczaniu szerokiej gamy produktów z oferty Fujitsu Technology Solutions. Dzięki dostępowi do wielu zasobów i informacji jesteśmy w stanie wybrać najlepszy produkt, zgodny z Państwa wymaganiami i potrzebami.

Obecnie firma Fujitsu dynamizuje sprzedaż w obszarze Europy Wschodniej i Polski, stając się prawdziwym liderem i zwiększając swoje udziały w rynku IT.

SERWERY

SERIA PRIMERGY

SERWERY RACK

Primergy RX1330 M4

To wysoce wydajny i niezawodny, jednogniazdowy serwer do montażu w szafie serwerowej, zaprojektowany w celu zapewnienia optymalnej wydajności i doskonałej wartości w kompaktowej obudowie 1U. Wyposażony w najnowszą generację procesorów Intel® Xeon® E-2200 oraz rodzinę procesorów Intel® Xeon® E-2100 z większą liczbą rdzeni i większą pojemnością pamięci, zapewnia znacznie większą wydajność. Zapewnia wszechstronne opcje pamięci masowej z obsługą szybkich dysków SSD NVMe PCIe, dzięki czemu idealnie nadaje się do aplikacji, które wymagają wyższych operacji I/O.

Primergy RX2520 M5

To wydajna i skalowalna platforma dla podstawowych aplikacji biznesowych. Jego podwójne gniazda obsługują procesory Intel® Xeon® Scalable Family z maksymalnie 768 GB pamięci RAM. System może być również wyposażony w nowe procesory drugiej generacji z rodziny Intel® Xeon® Scalable (CLX-R) zapewniające wiodące w branży częstotliwości. Zapewnia szczególnie dobrze wyważony stosunek ceny do wydajności, dzięki czemu idealnie nadaje się do podstawowych obciążeń centrów danych.

Primergy RX2530 M5

To dwuprocesorowy serwer do montażu w szafie serwerowej, który zapewnia wysoką wydajność nowych procesorów z rodziny skalowalnych procesorów Intel® Xeon®, możliwość rozbudowy do 3 TB pamięci DDR4 oraz możliwość korzystania z pamięci trwałej Intel® Optane ™ DC i do 10 2,5-calowych dysków – wszystko w kompaktowej obudowie 1U. System może być również wyposażony w nowe procesory drugiej generacji z rodziny Intel® Xeon® Scalable (CLX-R) zapewniające wiodące w branży częstotliwości.

Primergy RX2540 M5

To nowy, dwugniazdowy serwer 2U do montażu w szafie serwerowej, zapewniający wysoką użyteczność, skalowalność i ekonomiczność. Rodzina skalowalnych procesorów Intel® Xeon® w połączeniu z technologią pamięci DDR4 i maksymalnie 12-krotnymi modułami pamięci trwałej Intel® Optane ™ DC NV-DIMM zwiększa wydajność, aby spełnić wymagania dotyczące przetwarzania w centrum danych, aplikacji korporacyjnych i współpracy. System może być również wyposażony w nowe procesory drugiej generacji z rodziny Intel® Xeon® Scalable (CLX-R) zapewniające wiodące w branży częstotliwości.

Primergy RX4770 M5

Definiuje technologię czterogniazdowych serwerów szafowych bez uszczerbku dla wydajności, skalowalności i możliwości rozbudowy. Wyposażony w najnowsze procesory z rodziny Intel® Xeon® Scalable z maksymalnie 28 rdzeniami, a także superszybką pamięć główną DDR4 oraz opcjonalnie do 24 modułów pamięci Intel® Optane ™ DC Persistent Memory NV-DIMM.

Primergy RX4770 M6

Serwer zapewnia potężną, czteroprocesorową wydajność z trzeciej generacji skalowalnymi procesorami Intel® Xeon® w nowej obudowie 3U. System umożliwia adresowanie dużych zbiorów danych zawierających do 48 modułów DIMM (z których 24 mogą być pamięcią nieulotną) i do 18 TB pamięci. Oprócz ulepszonych modułów DDR4 można je również łączyć z nową pamięcią trwałą Intel® Optane ™ serii 200, która zapewnia szybką, wydajną i ekonomiczną pamięć do intensywnych obciążeń, takich jak analiza danych.

SERWERY TOWER

Serwery zaprojektowane do bezpiecznego przetwarzania IoT, Edge oraz storage.

Primergy TX1310 M3

Stanowi wszechstronne i niedrogie rozwiązanie. To jednoprocesorowa platforma dedykowana dla małych i średnich przedsiębiorstw. Serwer wyposażony jest w najnowsze procesory z rodziny Intel® Xeon® E3-1200 v6, Core™ i3, procesory Pentium® i Celeron® oraz aż do 64 GB pamięci DDR4. Za pomocą kompaktowej obudowy zapewnione zostaje odpowiednie, atrakcyjne cenowo połączenie pamięci masowej i skalowalności.

Primergy TX1320 M4

To zaawansowany, ultrakompaktowy, cichy serwer jednoprocesorowy, idealny dla klasycznych potrzeb małych i średnich przedsiębiorstw oraz środowisk o ograniczonej przestrzeni w różnych branżach. Najnowsze procesory z rodziny produktów Intel® Xeon® E-2200 / E-2100 oraz procesory Core ™ i3, Pentium® i Celeron® oraz do 128 GB pamięci głównej DDR4 o przepustowości 2666 MT / s zapewniają optymalną, ekonomiczną wydajność, odpowiednią do obciążeń o odpowiedniej wielkości, czy to standardowe aplikacje biznesowe (takie jak: pliki / drukowanie, e-mail, ERP / CRM, obsługa wiadomości, scentralizowane przechowywanie danych) lub aplikacje branżowe. Serwer zapewnia bezpieczną, solidną pamięć masową i pracę w sieci – może spełnić większość standardowych specyfikacji biznesowych dzięki nawet ośmiu 2,5-calowym urządzeniom pamięci masowej, w tym maksymalnie czterem urządzeniom NVMe zapewniającym ultraszybką pamięć masową o małych opóźnieniach, a także obsługuje zaawansowane kontrolery RAID, karty sieciowe, urządzenia do tworzenia kopii zapasowych danych i funkcje TPM 2.0.

Primergy TX1330 M4

To jednoprocesorowy serwer z dużymi możliwościami rozbudowy dla małych i średnich przedsiębiorstw, które potrzebują wydajności zorientowanej na aplikacje w połączeniu z dużymi możliwościami rozbudowy pamięci masowej i potencjałem wzrostu dzięki szerokiej gamie opcji. Zawiera najnowsze procesory z rodziny produktów Intel® Xeon® E-2200 / E-2100, do 128 GB pamięci RAM działającej z szybkością 2666 MT / s do zarządzania wydajnością zorientowaną na aplikacje na dziś i w przyszłości. Serwer został zaprojektowany z myślą o wysokiej wydajności skalowalności i wszechstronności w zakresie obciążeń dzięki funkcjom, takim jak do czterech urządzeń NVMe plus szesnaście 2,5-calowych urządzeń magazynujących lub do dwudziestu czterech 2,5-calowych urządzeń, opcje tworzenia kopii zapasowych danych i 4 gniazda PCIe w połączeniu z zaawansowanymi RAID (pamięć podręczna 4/8 Gb) i opcje sieciowe (Ethernet 10/25 Gb, kontrolery FC).

Primergy TX2550 M5

To nowy, dwugniazdowy serwer w obudowie typu tower z najnowszą technologią, zapewniającą doskonałą wszechstronność w zakresie obciążeń dla firm, a także możliwość rozbudowy przy wysokiej opłacalności. To połączenie najnowszych skalowalnych procesorów z rodziny procesorów Intel® Xeon®, 1,5 TB 2933 MT / s DDR4 i pamięci trwałej Intel® Optane ™ DC jest idealne dla większości obciążeń opartych na procesorach / pamięciach. Do 32 dysków pamięci masowej, funkcja NVMe, zaawansowana macierz RAID i opcje sieciowe o wysokiej przepustowości napędzające infrastrukturę współpracy / IT i duże obciążenia związane z transferem danych.

SERWERY SCALE-OUT

Serwery Towerowe przystosowane do obciążenia pracą, przyjazne dla Twojego budżetu.

Primergy CX400 M4

Serwer z obudową modułową dla wielowęzłowych ekosystemów to połączenie gęstości i wydajności. Za pomocą tego serwera stworzenie skalowalnej infrastruktury będzie możliwe. Zapewnia elastyczność i szybkość reagowania na dynamicznie zmieniające się wymagania. Wielkość systemu to jedynie 2U, które zawiera elementy typu hot-plug i może być wyposażony w maksymalnie cztery węzły serwera obejmujące Intel® Xeon® i technologię trwałej pamięci Intel® Optane™ DC w celu najlepszego dopasowania do obciążeń.

Primergy CX2550 M5

To ekonomiczny system dla wielowęzłowego serwera PRIMERGY CX400 M4, który dotrzymuje kroku Twojemu rozwojowi i zapewnia elastyczność dostosowywania się do różnych obciążeń obliczeniowych o wysokiej wydajności i technicznych. Ten dwugniazdowy węzeł serwerowy jest wyposażony w najnowszą generację skalowalnej rodziny procesorów Intel® Xeon®. System może być również wyposażony w nowe procesory drugiej generacji z rodziny Intel® Xeon® Scalable (CLX-R) zapewniające wiodące w branży częstotliwości. Oprócz standardowych modułów pamięci DDR4, nowej pamięci trwałej Intel® Optane ™ DC można również używać w konfiguracjach mieszanych.

Primergy CX2560 M5

Zapewnia najnowszą generację potężnych procesorów, dużą pojemność pamięci i skalowalne możliwości we / wy, które spełniają wymagania wirtualizacji, konsolidacji serwerów lub aplikacji korporacyjnych. Jest to elastyczny, dwugniazdowy węzeł serwerowy o połowie wysokości / szerokości do obudowy PRIMERGY CX400 M4 wyposażonej w procesory Intel® Xeon® Scalable, a także nowe procesory drugiej generacji z rodziny Intel® Xeon® Scalable.

Primergy CX2570 M4

Serwer 2U, który łączy moc procesorów z pamięciami DDR4. Zapewnia wysoką wydajność obliczeniową, jak i graficzną, dlatego idealnie sprawdza się w przypadku infrastruktur VDI oraz zadań z zakresu HPC.

Primergy CX2570 M5

Dostarcza najnowszą technologię procesorową, szybką pamięć, a także najbardziej zaawansowane układy GPU (NVIDIA® Tesla®) zbudowane z myślą o skalowalnych obciążeniach, takich jak obliczenia o wysokiej wydajności, uczenie głębokie i analiza danych. Ten dwugniazdowy węzeł serwerowy jest wyposażony w najnowszą generację skalowalnej rodziny procesorów Intel® Xeon®, a także w nowe procesory drugiej generacji z rodziny Intel® Xeon® Scalable (CLX-R) zapewniające wiodące w branży częstotliwości. Posiada łącznie 16 gniazd DIMM, które można wyposażyć w rozszerzone moduły pamięci DDR4 (do 2,933 MT / s) o łącznej pojemności 2 TB.

SERIA SPARC 12

SPARC M12-1

Serwer klasy podstawowej oparty na najnowszych procesorach SPARC64 XII, zapewniający wysoką wydajność rdzenia.

SPARC M12-2

Wydajny serwer klasy średniej oparty na najnowszych procesorach SPARC64 XII.

SPARC M12-2S

Elastyczny i skalowalny system oparty na najnowszych procesorach SPARC64 XII do obsługi obciążeń korporacyjnych o znaczeniu krytycznym i przetwarzania w chmurze.

STORAGE

Seria ETERNUS

Architektura o wysokim stopniu komponowania.

AF250

Stanowi rozwiązanie dedykowane wymagającym scenariuszom zastosowań do magazynowania danych oraz poprawy wydajności. AF250 gwarantuje wyjątkową wydajność operacji I/O na sekundę (IOPS).

AF650

To rozwiązanie dedykowane do konsolidowania danych w bazach o dużej skali, aplikacji o kluczowym znaczeniu, jak i analiz biznesowych, a wszystko w systemie flash.

DX60 S5

Niezawodne działanie w przystępnej cenie sprawia, że ETERNUS DX60 S5 jest idealnym systemem pamięci dyskowej dla małych i średnich środowisk IT. Oprogramowanie do zarządzania, dołączone bez dodatkowych kosztów, zmniejsza nakłady administracyjne i zapewnia funkcjonalność zapewniającą ochronę danych.

DX100 S5

Skalowalna i ujednolicona pamięć masowa zapewnia funkcjonalność klasy korporacyjnej małym i średnim firmom oraz spółkom zależnym przy doskonałym stosunku ceny do wydajności. Jest to idealne rozwiązanie do konsolidacji danych do wirtualizacji serwerów, poczty elektronicznej, baz danych i aplikacji biznesowych, a także scentralizowanych usług plików.

DX200 S5

Skalowalna i ujednolicona pamięć masowa zapewnia funkcjonalność klasy korporacyjnej małym i średnim firmom oraz spółkom zależnym przy doskonałym stosunku ceny do wydajności. Jest to idealne rozwiązanie do konsolidacji danych do wirtualizacji serwerów, poczty elektronicznej, baz danych i aplikacji biznesowych, a także scentralizowanych usług plików.

DX500 S5

Skalowalny i ujednolicony system zapewnia wiodącą wydajność pamięci masowej i zautomatyzowane zarządzanie jakością usług, umożliwiając maksymalne wykorzystanie systemu i przyczyniając się do szybkiego zwrotu z inwestycji. Jest to idealne rozwiązanie do konsolidacji danych w dużych bazach danych, aplikacjach o znaczeniu krytycznym dla biznesu i analityce biznesowej – wszystko w jednym systemie.

DX600 S5

Skalowalny i ujednolicony system pamięci masowej zapewnia wiodącą wydajność pamięci masowej i zautomatyzowane zarządzanie jakością usług, umożliwiając maksymalne wykorzystanie systemu i przyczyniając się do szybkiego zwrotu z inwestycji. Jest to idealne rozwiązanie do konsolidacji danych w dużych bazach danych, aplikacjach o znaczeniu krytycznym dla biznesu i analityce biznesowej / dużych zbiorach danych – wszystko w jednym systemie. Zapewnia wystarczającą przestrzeń dla wymagających środowisk, wirtualizacji serwerów / komputerów stacjonarnych i usług plików dla przedsiębiorstw.

DX900 S5

To hybrydowy system pamięci masowej średniej klasy korporacyjnej, który oferuje modułową skalowalność, wiodący zapas wydajności i niezrównane możliwości zapewniania ciągłości biznesowej. Najnowsze technologie redukcji danych oraz w pełni zautomatyzowane funkcje zapewniające jakość usług idealnie nadają się do zarządzania danymi w kluczowych aplikacjach biznesowych, a także w dużych i szybko rosnących ilościach nieustrukturyzowanych danych.

DX8900 S4

To idealna platforma do konsolidacji pamięci masowej w centrach danych, zapewniająca wiodącą wydajność, ciągłość biznesową i możliwości zautomatyzowanych operacji. Ułatwia przejście do pełnej konfiguracji flash i pozwala na efektywne zarządzanie elastycznymi poziomami usług danych pod względem pojemności, szybkości i kosztów.

HB2100

Jest idealny dla małych i średnich firm, a także biur zdalnych i oddziałów przedsiębiorstw. Pomaga usprawnić infrastrukturę IT i oferuje elastyczność w postaci płatności w miarę rozwoju, co czyni go doskonałym rozwiązaniem dla firm, które stoją w obliczu szybkiego i nieprzewidywalnego wzrostu. Macierze hybrydowe HB2100 zostały zaprojektowane specjalnie w celu optymalizacji wydajności w przypadku obciążeń mieszanych.

HB2200

System pamięci masowej jest idealny dla małych i średnich firm, a także biur zdalnych i oddziałów przedsiębiorstw. Pomaga usprawnić infrastrukturę IT i oferuje elastyczność płatności w miarę rozwoju, co czyni go doskonałym rozwiązaniem dla firm, które stoją w obliczu szybkiego i nieprzewidywalnego wzrostu. Macierze zostały zaprojektowane specjalnie w celu optymalizacji wydajności w przypadku obciążeń mieszanych. Gwarantuje niesamowite IOPS i przepustowość wraz z intuicyjnym interfejsem graficznym, który upraszcza konfigurację i konserwację, zapewniając jednocześnie funkcje pamięci masowej na poziomie korporacyjnym, spójną wydajność, elastyczność i niezawodność.

HB2300

Jest idealny dla małych i średnich firm, a także biur zdalnych i oddziałów przedsiębiorstw. Pomaga usprawnić infrastrukturę IT i oferuje elastyczność w postaci płatności w miarę rozwoju, co czyni go doskonałym rozwiązaniem dla firm, które stoją w obliczu szybkiego i nieprzewidywalnego wzrostu. Macierze hybrydowe są tworzone specjalnie w celu optymalizacji wydajności dla obciążeń mieszanych. Gwarantuje niesamowite IOPS i przepustowość wraz z intuicyjnym interfejsem graficznym, który upraszcza konfigurację i konserwację, zapewniając jednocześnie funkcje pamięci masowej na poziomie korporacyjnym, spójną wydajność, elastyczność i niezawodność.

HB5100

To hybrydowa macierz pamięci masowej klasy średniej, zaprojektowana z wykorzystaniem algorytmów adaptacyjnego buforowania do obsługi szerokiego zakresu obciążeń aplikacji – współpracy z bazami danych, oprogramowania VMware, wideo i obliczeń o wysokiej wydajności. Obsługa wielu szybkich interfejsów hosta, w tym NVMe over fabric (NVMe-OF), zapewnia ponad 1 milion trwałych operacji I/O na sekundę i czasy odpowiedzi w ciągu poniżej mikrosekund, co sprzyja obciążeniom wymagającym dużej wydajności i dużej ilości danych.

HB5200

To hybrydowa macierz pamięci masowej klasy średniej, zaprojektowana z wykorzystaniem algorytmów adaptacyjnego buforowania do obsługi szerokiego zakresu obciążeń aplikacji – współpracy z bazami danych, oprogramowania VMware, wideo i obliczeń o wysokiej wydajności. Obsługa wielu szybkich interfejsów hosta, w tym NVMe over fabric (NVMe-OF), zapewnia ponad 1 milion trwałych operacji I/O na sekundę
i czasy odpowiedzi w ciągu poniżej mikrosekund, co sprzyja obciążeniom wymagającym dużej wydajności i dużej ilości danych. Obsługuje sześćdziesiąt 2,5-calowych lub 3,5-calowych NL-SAS i / lub SAS HDD i / lub SSD.

NETWORKING

Ethernet Switches

P SWITCH 4032P

Zapewnia innowacyjną technologię usprawniającą sieci. Jest to przełącznik Ethernet 1U o niskim opóźnieniu, który zapewnia bogaty zestaw zaawansowanych funkcji sieciowych, dzięki czemu jest idealną platformą dla tradycyjnych wdrożeń przełączników Top-of-Rack (TOR) oraz Spine / Aggregation. Dzięki obsłudze trzydziestu dwóch portów 40GbE QSFP +, przełącznik zapewnia wydajność i elastyczność, których potrzebujesz do obsługi przetwarzania w chmurze, wirtualizacji i konsolidacji.

P SWITCH 2048

Zapewnia innowacyjną technologię usprawniającą sieci. Jest to przełącznik Ethernet 1U o niskim opóźnieniu, który zapewnia bogaty zestaw zaawansowanych funkcji sieciowych, dzięki czemu jest idealną platformą dla tradycyjnych wdrożeń przełączników Top-of-Rack (TOR). Dzięki obsłudze czterdziestu ośmiu portów 10GbE BASE-T lub SFP +, a także sześciu portów 40GbE QSFP +, przełącznik ten zapewnia wydajność i elastyczność niezbędną do obsługi przetwarzania w chmurze, wirtualizacji i konsolidacji.