shape
shape

Lenovo

Będąc partnerem Platinum Lenovo posiadamy doświadczenie i zasoby niezbędne w dostarczaniu szerokiej gamy produktów Data Center. Dzięki dostępowi do wielu zasobów i informacji jesteśmy w stanie wybrać najlepszy produkt, spersonalizowany z Państwa wymaganiami i potrzebami.

W 2018 roku zostaliśmy uhonorowani nagrodą Partnera Roku Lenovo 2017 w kategorii: Serwery i pamięci masowe.

W roku 2021 odebraliśmy nagrodę Partnera Roku Lenovo 2020 w kategorii: Rozwiązania serwerowe dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Lenovo to przedsiębiorstwo informatyczne będące liderem w dziedzinie innowacyjnych technologii dla użytkowników indywidualnych i biznesowych oraz dla dużych przedsiębiorstw. Lenovo to korporacja nastawiona na produkcję urządzeń nowych technologii.SERWERY

SERWERY RACK

Elastyczne nawet dla najbardziej wymagających zadań. Od rozwijających się małych firm po duże korporacje, serwery Lenovo do montażu w szafie serwerowej oferują niezrównaną wartość, elastyczność i wiodącą w branży wydajność, aby sprostać krytycznym wymaganiom, zapewniając legendarną jakość i niezawodność.

ThinkSystem SR670

Przyspieszenie działania sztucznej inteligencji.
Cztery lub osiem najlepszych w swojej klasie procesorów graficznych zapewniających większą wydajność.
Skalowalne rozwiązanie klastrowe do obciążeń AI i HPC, obsługujące platformę LiCO. Idealna równowaga wydajności, gęstości i całkowitego kosztu posiadania w przypadku obciążeń intensywnie korzystających z AI i GPU. Obsługa szybkich sieci Mellanox EDR InfiniBand, Intel OPA 100, Intel 2x 10GbE i Intel 2x 1GbE. Obsługuje standardowe dyski twarde / SSD SAS / SATA
i dyski rozruchowe SSD M.2. Obsługuje standardowe i wydajne adaptery RAID i HBA.

ThinkSystem SR665

Wyjątkowa wydajność w 2U. To serwer dedykowany montażom w szafie serwerowej 2P / 2U, wyposażony w dwa procesory AMD EPYC ™ z serii 7002, oferujący wydajność i możliwości konfiguracji umożliwiające obsługę kluczowych obciążeń centrum danych przedsiębiorstwa, takich jak bazy danych, duże zbiory danych i analizy, wirtualizacja, VDI i rozwiązania HPC / AI .

ThinkSystem SR655

Serwer o dużej pojemności pamięci, z rozbudowaną pojemnością GPU, skalowalnymi konfiguracjami sieciowymi, wyposażony w procesor AMD EPYC ™ z serii 7002, z funkcjami RAS klasy korporacyjnej oraz bezpieczeństwem zapewnionym przez ThinkShield.

ThinkSystem SR650

Najwydajniejszy serwer dla centrów danych wymagających skalowalności. Posiada dużą pojemność pamięci, wszechstronne konfiguracje pamięci / AnyBay, elastyczne konfiguracje I/O i sieci,
funkcje RAS klasy korporacyjnej oraz zarządzanie systemami XClarity.

ThinkSystem SR645

To serwer szafowy 2S / 1U, który może być wyposażony w dwa procesory AMD EPYC ™ z serii 7002. Oferuje wyjątkową elastyczność konfiguracji 1U do obsługi krytycznych obciążeń hybrydowych centrów danych, takich jak wirtualizacja czy baza danych.

ThinkSystem SR635

Duża pojemność pamięci, wszechstronne konfiguracje pamięci / AnyBay, elastyczne konfiguracje I/O,
skalowalne konfiguracje sieciowe, funkcje RAS klasy korporacyjnej oraz bezpieczeństwo ThinkShield. Wyposażony w procesory AMD EPYC ™ z serii 7002.

ThinkSystem SR630

Duża pojemność pamięci, wszechstronne konfiguracje pamięci / AnyBay, elastyczne konfiguracje I/O,
skalowalne konfiguracje sieciowe, funkcje RAS klasy korporacyjnej oraz bezpieczeństwo ThinkShield oraz zarządzanie systemami XClarity.

ThinkSystem SR590

Serwer prosty w zarządzaniu i obsłudze stanowi opłacalną inwestycję. Wysoka niezawodność, bardzo bezpieczne, wysokowydajne procesory oraz pamięć.

ThinkSystem SR570

Serwer prosty w zarządzaniu i obsłudze stanowi opłacalną inwestycję. Wysoka niezawodność, bardzo bezpieczne, wysokowydajna pamięć oraz procesory.

ThinkSystem SR550

Wszechstronna konstrukcja szafy 2U, elastyczna konfiguracja pamięci masowej, opcje SW i HW RAID, funkcje RAS klasy korporacyjnej, pakiet do zarządzania sprzętem XClarity HW / SW / FW o scentralizowanym, zautomatyzowanym zarządzaniu.

ThinkSystem SR530

Wszechstronna konstrukcja szafy 1U, elastyczne konfiguracje pamięci masowej, opcje oprogramowania i sprzętu RAID, funkcje RAS klasy korporacyjnej, pakiet do zarządzania sprzętem XClarity HW / SW / FW oraz scentralizowane, zautomatyzowane zarządzanie.

ThinkSystem SR250

Kompaktowy serwer 1U / 1-procesorowy zapewniający moc klasy korporacyjnej, wyposażony w najnowsze procesory Intel® Xeon® E-2200, które zapewniają do 8 rdzeni procesora i wzrost wydajności do 34% z pokolenia na pokolenie. 128 GB błyskawicznej pamięci TruDDR4 UDIMM, elastyczne konfiguracje, w tym dyski SSD NVMe, procesory graficzne, a wszystko to zarządzane przez znakomity kontroler zarządzania XClarity firmy Lenovo.

SERWERY EDGE

Serwery zaprojektowane do bezpiecznego przetwarzania IoT, Edge oraz storage.

ThinkSystem SE350

4-16 rdzeni serwerowych z maksymalnie 256 GB pamięci, łączność przewodowa i bezprzewodowa.
Wytrzymuje 0-55 ° C, kurz oraz wibracje. Do 16 TB pamięci masowej SSD. Jest mały i elastyczny o bezproblemowym wdrażaniu, wysoce bezpieczny.

SERWERY TOWER

Serwery Towerowe przystosowane do obciążenia pracą, przyjazne dla Twojego budżetu.

ThinkSystem ST50

Potężny, a jednocześnie cichy, podstawowy serwer w obudowie typu tower, idealny do sprzedaży detalicznej, zdalnej / oddziału lub biura domowego, a także do umieszczenia na biurku / pod biurkiem. Dzięki obsłudze pamięci masowej, niezawodności i łatwości serwisowania klasy korporacyjnej ThinkSystem ST50 jest idealnym, pierwszym serwerem dla rozwijających się małych i średnich firm lub rozproszonych środowisk pracy.

ThinkSystem ST250

Serwer w obudowie 1S typu tower z najnowszym procesorem Intel® Xeon® E-2200, który oferuje moc obliczeniową i pamięć masową dla przedsiębiorstw oraz cichą pracę w biurze. ThinkSystem ST250 jest idealny do aplikacji detalicznych, oddziałów lub środowisk, w których może brakować dedykowanych nieruchomości w centrum danych, a zarządzanie Lenovo XClarity zapewnia bezproblemowe zarządzanie IT.

ThinkSystem ST550

Rodzina skalowalnych procesorów Intel® Xeon® drugiej generacji. Konstrukcja wieży 4U nowej generacji z opcjami oprogramowania
i sprzętu RAID. Najnowsze technologie RAS klasy korporacyjnej oraz scentralizowane zautomatyzowane zarządzanie XClarity.

SERWERY BLADE

Architektura o wysokim stopniu komponowania.

ThinkSystem SN550

Uproszczone wdrażanie i orkiestracja, zwiększona gęstość dzięki elastycznemu rozwojowi, zautomatyzowane zarządzanie energią, zarządzanie systemami XClarity.

ThinkSystem SN850

Uproszczone wdrażanie i orkiestracja, zwiększona gęstość dzięki elastycznemu rozwojowi, zautomatyzowane zarządzanie energią, zarządzanie systemami XClarity.

Flex System Enterprise Chassis

Dostosowuje się do potrzeb biznesowych, współpracuje z technologiami wielu generacji, zapewnia wysoką dostępność, bezpiecznie chroni ważne informacje i maksymalizuje czas pracy bez przestojów.

Wydajność: 14 standardowych kieszeni na węzły obliczeniowe w obudowie 10U.
Możliwość dostosowania: węzły obliczeniowe lub zarządzające z maksymalnie 4 modułami sieciowymi z tyłu.
Wysoka niezawodność: nadmiarowa moc N + N lub N + 1, 3-fazowa domena mocy i pasywna płaszczyzna środkowa.

NETWORKING

Architektura o wysokim stopniu komponowania.

ThinkSystem QLogic QL45212, QL45262 and QL45214

Karty sieciowe ThinkSystem QLogic QL45214, QL45212 i QL45262 dla Lenovo Flex System są oparte na technologii Ethernet ósmej generacji firmy Cavium i mają funkcję Universal Remote Direct Memory Access (RDMA), oferując jednoczesną obsługę RoCE, RoCE v2 i iWARP. Karty te są przeznaczone dla Klientów poszukujących kompleksowych prędkości 50 Gb i 25 Gb Ethernet w środowisku Flex System, a także dla tych, którzy chcą utrzymać istniejącą infrastrukturę sieciową 10 Gb, przygotowując się do przyszłych aktualizacji do prędkości 25 Gb lub 50 Gb.

Flex System IB6131 InfiniBand Switch

Przełącznik Flex System IB6131 InfiniBand został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu wydajności potrzebnej do obsługi klastrowych baz danych, przetwarzania równoległego, usług transakcyjnych i wysokowydajnych wbudowanych aplikacji I/O, pomagając skrócić czas wykonywania zadań i obniżyć koszt operacji. Przełącznik obsługuje 40 Gb / s QDR InfiniBand i można go zaktualizować do 56 Gb / s FDR InfiniBand.

SERWERY MISSION-CRITICAL

Wysokiej klasy serwery stosowane do montażu w szafach i serwerach typu Blade.

ThinkSystem SR950

Modułowa konstrukcja, obsługuje pamięć trwałą Intel® Optane ™ DC. Serwer o ogromnej pamięci, doskonałej wydajności i pojemności pamięci masowej, zaawansowanych funkcjach RAS oraz zarządzaniu Lenovo XClarity.

ThinkSystem SR860 V2

Stanowi idealne połączenie ceny, wydajności i skalowalności. Wyposażony w dwa do czterech skalowalnych procesorów Intel® Xeon® trzeciej generacji, duże pojemności dla obu pamięci, wbudowaną pamięć masową i obsługę wielu procesorów graficznych, SR860 V2 poradzi sobie z każdym z Twoich dzisiejszych obciążeń i zapewnia wszechstronność do obsługi tego, co przyniesie przyszłość.

ThinkSystem SR850 V2

Oferuje niesamowitą gęstość wydajności w 2U. Wyposażony w maksymalnie cztery skalowalne procesory Intel® Xeon® trzeciej generacji, dużą pojemność pamięci, wbudowaną pamięć masową i łączność sieciową, SR850 V2 zręcznie radzi sobie z obciążeniami organizacji, jednocześnie wzmacniając infrastrukturę do przyszłej rozbudowy.

ThinkSystem SR850P

Został zaprojektowany z myślą o maksymalnej wydajności w obudowie 2U-4S. Zaprojektowany z myślą o dużej pojemności pamięci, elastycznych konfiguracjach pamięci masowej, zaawansowanych funkcjach RAS i XClarity Management, ThinkSystem SR850P obsługuje pełną siatkę UPI, zapewniając do 20% lepszą wydajność niż ThinkSystem SR850.

ThinkSystem SR850

Łatwe skalowanie od dwóch do czterech procesorów, duża pojemność pamięci,
elastyczne konfiguracje pamięci,
zaawansowane funkcje RAS oraz zarządzanie XClarity.

SERWERY HIGH-DENSITY

Systemy zoptymalizowane pod kątem HPC i AI

ThinkSystem SD650

Zapewnia większą wydajność i gęstość niż serwery chłodzone powietrzem. Zasilany przez technologię chłodzenia cieczą Lenovo Neptune. Zmniejsza koszty energii w centrum danych nawet o 40%. Obsługuje szybkie sieci InfiniBand i Omni Path. Obsługuje standardowe dyski SSD, dyski SSD NVMe i dyski rozruchowe M.2, zapewniając jeszcze większą elastyczność przechowywania. Obsługuje najwyższej wydajności procesory Intel Xeon Platinum.

ThinkSystem SD530

Serwer wyposażony w procesory do 205 W z modułem termotransferu Lenovo Neptune. Współdzielone I/O dla lepszej optymalizacji sieci. Przyspiesza obciążenia HPC, AI i przedsiębiorstwa. Opcjonalna taca GPU obsługuje 2 GPU na węzeł. Obsługiwane przez platformę XClarity Management i LiCO.

Scalable Infrastructure

Lenovo Scalable Infrastructure (LeSI) jest zoptymalizowana pod kątem interoperacyjności i maksymalnej wydajności. Serwery, pamięć masowa oraz sieci Lenovo ThinkSystem są połączone z najlepszymi w swojej klasie komponentami partnerów, aby zapewnić zróżnicowaną ofertę. Integracja LeSI umożliwia Klientom szybkie i niezawodne rozpoczęcie pracy dzięki kompleksowym rozwiązaniom i kompleksowej pomocy technicznej.

Distributed Storage Solution for IBM Spectrum Scale

Lenovo Distributed Storage Solution for IBM Spectrum Scale (DSS-G) to skalowalne w poziomie rozwiązanie pamięci masowej, definiowane programowo, łączące wielokrotnie nagradzane serwery, pamięć masową i sieci Lenovo ThinkSystem z IBM Spectrum Scale. DSS-G łączy zalety technologiczne zaawansowanego, równoległego systemu plików z niezawodnością i obsługą zintegrowanego rozwiązania.

STORAGE

STORAGE-AREA NETWORK

ThinkSystem DM Series All-Flash Array

Gwarantowana redukcja danych 3:1 bez poświęcania wydajności. Wiodące w branży, pierwsze kompleksowe rozwiązanie NVMe. Eliminacja planowanych przestojów i zakłóceń. Skonsoliduj swoją infrastrukturę, skalując do 88,5 PB zunifikowanej pamięci masowej. Optymalizuj pod kątem chmury hybrydowej – z łatwością wdrażaj architekturę IT zorientowaną na usługi.

ThinkSystem DM Series Hybrid Flash

Zunifikowana pamięć masowa, pamięć podręczna NVMe na pokładzie systemu, oferująca wyjątkową wydajność. Możliwość redukcji danych do 3:1.

ThinkSystem DE Series All-Flash Array

Maksymalizuje wydajność, eliminując nadmierne rezerwowanie, a wszystko to przy jednoczesnym zmniejszeniu kosztów poprzez zmniejszenie wymagań dotyczących miejsca, zasilania i chłodzenia. Chroni przed utratą danych i przestojami, lokalnie i na duże odległości, dzięki zaawansowanej ochronie danych. Zapewnia obsługę do 2,94 PB pojemności fizycznej w modułowych blokach konstrukcyjnych 2U i zapewnia doskonały dostęp do danych przy niskich opóźnieniach. Macierze zoptymalizowane pod kątem technologii flash są przeznaczone do pracy w najbardziej wymagających środowiskach. Ekstremalna wydajność z do 1,0 M IOPS i opóźnieniem poniżej 100 mikrosekund.

ThinkSystem DE Series Hybrid Flash Array

Produkt o wyjątkowej wydajności, przeznaczony do obsługi Big Data / analityki, nadzoru wideo, obliczeń technicznych oraz tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania. Wyposażony w elastyczną platformę, dedykowaną dla mieszanych obciążeń, z różnymi opcjami dysków i rozszerzeń dzięki wielu opcjom łączności, aby uprościć integrację z istniejącymi środowiskami. ThinkSystem DE Series Hybrid Flash Array stawia na zaawansowaną ochronę, dzięki czemu zabezpiecza przed utratą danych i przestojami, zarówno lokalnie, jak i na duże odległości. Instalacja produktu jest prosta i bezproblemowa, administrowanie jest możliwe za pomocą potężnego internetowego systemu zarządzania. To produkt zapewniający wysoką niezawodność.

SAN FIBRE CHANNEL SWITCHES

ThinkSystem DB630S

Oferuje technologię Fibre Channel 32 Gb Gen 6 z wiodącą w branży gęstością portów i łączy skalowalność, niezawodność, elastyczność, prostotę i funkcjonalność klasy korporacyjnej, aby sprostać wymaganiom hiperskalowej, prywatnej pamięci masowej
w chmurze oraz rosnącej pamięci flash i NVMe środowiskach.

ThinkSystem DB620S

Zapewnia wyjątkowy stosunek ceny do wydajności dzięki wiodącej na rynku technologii Fibre Channel 32 Gb Gen 6 oraz połączeniu elastyczności, prostoty i funkcjonalności klasy korporacyjnej, która obsługuje wysoce zwirtualizowane środowiska, aby sprostać wymaganiom hiperskalowej, prywatnej pamięci masowej w chmurze oraz rosnącej pamięci flash.

ThinkSystem DB610S

Przełącznik Lenovo ThinkSystem DB610S 32Gb FC SAN zapewnia wyjątkową relację ceny do wydajności, oferując wiodącą na rynku technologię Fibre Channel 32 Gb 6 generacji oraz łącząc elastyczność, prostotę i funkcjonalność klasy korporacyjnej, aby sprostać wymaganiom rosnących środowisk pamięci masowej flash.

ThinkSystem DB400D and DB800D

Łączą innowacyjny sprzęt, oprogramowanie i zintegrowane czujniki sieciowe, aby zapewnić najwyższy poziom stabilności operacyjnej
i wydajności aplikacji. Zaprojektowane z myślą o zapewnieniu maksymalnej elastyczności i niezawodności. Dyrektorzy Lenovo FC SAN oferują wiodącą na rynku technologię Fibre Channel 32 Gb Gen 6 z modułowymi elementami konstrukcyjnymi dla zwiększonej skalowalności w celu dostosowania się do rozwoju dużych infrastruktur korporacyjnych.

NETWORKING

ETHERNET RACKSWITCH

ThinkSystem NE0152T RackSwitch

Oddzielny ruch CLI dla prostego i niezawodnego dedykowanego dostępu.
Funkcje CNOS dla sieci zarządzania.
Doskonały do aplikacji danych SMB 1GbE.
Nadmiarowe zasilacze i wentylatory wymieniane podczas pracy z opcjami przepływu powietrza w centrum danych, które pasują do przełączników kanału danych. Lenovo XClarity Administrator do jednopanelowego serwera, pamięci masowej
i zarządzania siecią.

ThinkSystem NE1032 RackSwitch

Analiza telemetryczna, automatyzacja Nutanix, integracja ekosystemów.

ThinkSystem NE1032T RackSwitch

Analiza telemetryczna, automatyzacja Nutanix, integracja ekosystemów, gotowość do obsługi sieci definiowanej programowo.

ThinkSystem NE1072T RackSwitch

Analiza telemetryczna, automatyzacja Nutanix, integracja zarządzania ekosystemami. Gotowość do obsługi sieci definiowanej programowo.

ThinkSystem NE10032 RackSwitch

Analiza telemetryczna, automatyzacja Nutanix
oraz integracja ekosystemów.

ThinkSystem NE2572 RackSwitch

Analiza telemetryczna, automatyzacja Nutanix oraz integracja ekosystemów.

RackSwitch G8272

Niższe zużycie energii. Wdrożenie w chmurze stało się proste. Wydajność Ethernet.

RackSwitch G7052

Niedrogi przełącznik dla początkujących, zaprojektowany dla dużych i średnich firm.
Wyjątkowe i energooszczędne urządzenie.

RackSwitch G7028

Niedrogi przełącznik dla początkujących, idealny dla małych i średnich firm. Energooszczędne rozwiązanie zaprojektowane z myślą
o wysokiej dostępności.

OPEN NETWORKING

ThinkSystem NE1064TO RackSwitch

Wysokowydajny przełącznik ONIE do centrów danych, przydatny do dużych zbiorów danych, HPC i aplikacji hiperkonwergentnych. NE1064TO jest dostępny z opcjami Cumulus Linux i NetQ, liderem w branży systemów operacyjnych z otwartą siecią.

ThinkSystem NE2580O RackSwitch

Wysokowydajny przełącznik ONIE do centrów danych przydatny również w przypadku dużych zbiorów danych, HPC i aplikacji hiperkonwergentnych. NE2580O jest dostępny z opcjami Cumulus Linux i NetQ, liderem branży w systemach operacyjnych z otwartą siecią.

ThinkSystem NE0152TO RackSwitch

Oddziel CLI i ruch związany z zarządzaniem, aby uzyskać prosty i niezawodny dedykowany dostęp. Doskonały do aplikacji danych SMB 1GbE. Nadmiarowe zasilanie i wentylatory z możliwością wymiany podczas pracy.
Dostępne są Cumulus Linux i NetQ
z planowanym dodatkowym systemem operacyjnym.

ThinkSystem NE2572O RackSwitch

Wysokowydajny przełącznik ONIE do centrum danych.
Zdolność do obsługi dużych zbiorów danych, HPC i aplikacji hiperkonwergentnych. Dostępna opcja Cumulus Linux.

ThinkSystem NE10032O RackSwitch

Wysokowydajny przełącznik ONIE do centrum danych. Możliwość obsługi wszystkich agregacji i aplikacji Big Data lub HPC leaf. Dostępna opcja Cumulus Linux.