shape
shape

Regaty Lenovo

MADU · 20 września 2022

Regaty Lenovo to wydarzenie branżowe, które od lat cieszy się ogromną popularnością wśród partnerów biznesowych Lenovo. W tym roku w dniach 1-3.09.2022 odbyła się już XV edycja regat, a nasza madowa ekipa wzięła w nich udział już po raz szósty!


Co to za event?

Regaty to wydarzenie łączące ze sobą sportową rywalizację, piękne okoliczności przyrody, świetną zabawę na wieczornych koncertach, a także rozmowy biznesowe i prywatne. To doskonała okazja, żeby poznać osobiście wiele osób, z którymi współpracujemy na co dzień na odległość – przez telefon i mailowo. W dodatku w tym roku w ośrodku Kamień w Ruciane Nida na regatach Lenovo spotkało się ponad 650 osób!

To były intensywne 3 dni wypełnione mazurskim klimatem. Pogoda w dniu wyścigu była wspaniała, poza jednym, małym, choć kluczowym szczegółem. Musimy przyznać, że w początkowej fazie wyścigu brakowało wiatru! Nie przeszkodziło nam to jednak w dobrej zabawie, a nasz sternik cały czas powtarzał, że wiatr zawsze jest, tylko trzeba umieć go znaleźć. To chyba dewiza, której warto się trzymać również w biznesie 😉

Rywalizacja podczas regat odbywała się w 3 kategoriach, w zależności od wielkości łodzi. My wystartowaliśmy w kategorii, w której ścigało się 30 jachtów i zajęliśmy zaszczytne 7. miejsce (z czego cieszyliśmy się jak dzieci 😊)!

Wieczór poprzedzający wyścig miał moc za sprawą pełnego ognia koncertu Małgorzaty Ostrowskiej, która zaśpiewała swoje stare i nowe przeboje, natomiast wieczór w dniu wyścigu umilił nam klimatyczny koncert szantowy.

Choć noce były chłodne, nie przeszkadzało nam to spędzać czas na plaży do 2:00 nad ranem tańcząc i rozmawiając z tymi wszystkimi osobami, z którymi nie mieliśmy okazji ostatnio zobaczyć się na żywo!

Serdecznie dziękujemy Oli Ciesielskiej – naszemu opiekunowi z ramienia Lenovo – za zaproszenie i za troskę o naszą dobrą zabawę. Dziękujemy wszystkim partnerom, z którymi się ścigaliśmy, za świetną zabawę i dobrze spędzony czas na wodzie. Jest nam ogromnie przyjemnie, że z tyloma osobami mogliśmy się zobaczyć i widzimy się za rok!


Możesz nas zapytać o wszystko, co jest związane z wypożyczeniami i serwerami! Wspólnie dobierzemy dla Ciebie rozwiązanie, które zabezpieczy Twój biznes.

Zapoznaj się z pozostałymi naszymi artykułami.

Dodaj komentarz


Najnowsze artykuły

Potrzebne Wam nowe monitory? Podpowiadamy, na co warto zwrócić uwagę.

Potrzebne Wam nowe monitory? Podpowiadamy, na co warto zwrócić uwagę.

Coraz więcej czasu spędzamy przed ekranem monitora. W zależności od wykonywanego zawodu, stanowiska pracy, różne są wymagania co do posiadanego…

Czytaj więcej
Backup danych

Backup danych

Im bardziej wrażliwe i wartościowe dane, tym szybciej należy zastanowić się nad tym, jak najlepiej je zabezpieczyć.

Czytaj więcej
Wypożycz od nas sprzęt IT

Wypożycz od nas sprzęt IT

W tym artykule dowiesz się, jak wygląda u nas proces wypożyczenia sprzętu, jaką mamy do Ciebie ofertę oraz co zyskasz…

Czytaj więcej