shape
shape

Klaster TerraXaler HCI

MADU · 8 kwietnia 2022

Szukasz infrastruktury wirtualizacji, która jest wysoce dostępna, wydajna i prosta?
Klaster TerraXaler HCI przekona Cię – obiecujemy! W oparciu o klaster Microsoft Hyper-V i pamięć masową DataCore zapewnia wysoką dostępność od razu po zainstalowaniu.


Co kryje się za hasłem Hiperkonwergencja?

Hiperkonwergencja to kolejny krok w technologii serwerowej w celu zapewnienia zintegrowanej platformy dla maszyn wirtualnych Windows i Linux o mniejszej złożoności. Używa się znacznie mniej komponentów niż w poprzednich systemach.

Klasyczne części, takie jak SAN lub dodatkowa pamięć masowa, nie są już potrzebne. Zmniejsza to koszty inwestycji i eliminuje potrzebę posiadania drogich, wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Dzięki temu projekty w obszarze serwera/pamięci masowej mogą być realizowane znacznie taniej i szybciej (przy mniejszym wysiłku).

Rozwiązanie TerraXaler to:

Hiperkonwergentność: łączy wirtualizację (Microsoft Hyper-V), sieć i pamięć masową w jednym rozwiązaniu. Operuj wirtualnymi maszynami na nowoczesnej i bezpiecznej technologii, która pozwala również oszczędzać energię elektryczną i CO2.

Skalowalność: TerraXaler może być łączony z dowolnymi innymi modelami TerraXaler w zależności od potrzeb. Każdy węzeł może dostarczyć do 48 rdzeni CPU, 1,5TB RAM i 100TB pamięci masowej flash.

Wysoka dostępność: TerraXaler zapewnia synchroniczną dostępność danych na dwóch węzłach klastra, które można umieścić w jednym pomieszczeniu lub w oddzielnych przegrodach przeciwpożarowych. Twoje maszyny wirtualne są bezpieczne — nawet jeśli cała jednostka ulegnie awarii!

Wysoka wydajność: doskonała koordynacja sprzętu i oprogramowania z wyjątkową wydajnością. Wielokrotnie przyspieszaj aplikacje bazodanowe i serwery terminalowe. Dzięki minimalnym opóźnieniom obciążenia są znacznie przyspieszone – Twoi użytkownicy będą Ci za to wdzięczni.

Odporność: nadmiarowość i samoregeneracja dla zapewnienia ciągłości działania. Nie trać danych ani czasu – po prostu kontynuuj pracę w przypadku awarii komponentów.

Oszczędność: Wykorzystanie tylko dwóch węzłów zmniejsza koszty zasilania i zarządzania.

To proste: TerraXaler jest testowany i dostarczany jako wstępnie zainstalowane rozwiązanie infrastrukturalne. Najważniejsze: dostarczamy domenę do obsługi klastra w tym samym czasie. Oznacza to, że bez większego wysiłku jesteśmy w stanie udostępnić Państwu TerraXaler do testu.

TerraXaler jest definiowany wspólnie z Tobą, testowany i dostarczany jako preinstalowane rozwiązanie infrastrukturalne. W razie potrzeby również z planowaniem sieci i przełączników.

!Xaler = relaX!

Dostępne modele

Modele Tower

Modele Rack


Porozmawiaj z nami, jeśli szukasz odpowiedniego rozwiązania do infrastruktury IT swojej firmy. Oferujemy Państwu kompetentne doradztwo, sumienną realizację oraz długoterminowe wsparcie.

Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi artykułami.

Dodaj komentarz


Najnowsze artykuły

Potrzebne Wam nowe monitory? Podpowiadamy, na co warto zwrócić uwagę.

Potrzebne Wam nowe monitory? Podpowiadamy, na co warto zwrócić uwagę.

Coraz więcej czasu spędzamy przed ekranem monitora. W zależności od wykonywanego zawodu, stanowiska pracy, różne są wymagania co do posiadanego…

Czytaj więcej
Backup danych

Backup danych

Im bardziej wrażliwe i wartościowe dane, tym szybciej należy zastanowić się nad tym, jak najlepiej je zabezpieczyć.

Czytaj więcej
Regaty Lenovo

Regaty Lenovo

Regaty Lenovo to wydarzenie branżowe, które od lat cieszy się ogromną popularnością wśród partnerów biznesowych Lenovo.

Czytaj więcej