shape
shape

Klaster TerraXaler HCI

MADU · 8 kwietnia 2022

Szukasz infrastruktury wirtualizacji, która jest wysoce dostępna, wydajna i prosta?
Klaster TerraXaler HCI przekona Cię – obiecujemy! W oparciu o klaster Microsoft Hyper-V i pamięć masową DataCore zapewnia wysoką dostępność od razu po zainstalowaniu.


Co kryje się za hasłem Hiperkonwergencja?

Hiperkonwergencja to kolejny krok w technologii serwerowej w celu zapewnienia zintegrowanej platformy dla maszyn wirtualnych Windows i Linux o mniejszej złożoności. Używa się znacznie mniej komponentów niż w poprzednich systemach.

Klasyczne części, takie jak SAN lub dodatkowa pamięć masowa, nie są już potrzebne. Zmniejsza to koszty inwestycji i eliminuje potrzebę posiadania drogich, wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Dzięki temu projekty w obszarze serwera/pamięci masowej mogą być realizowane znacznie taniej i szybciej (przy mniejszym wysiłku).

Rozwiązanie TerraXaler to:

Hiperkonwergentność: łączy wirtualizację (Microsoft Hyper-V), sieć i pamięć masową w jednym rozwiązaniu. Operuj wirtualnymi maszynami na nowoczesnej i bezpiecznej technologii, która pozwala również oszczędzać energię elektryczną i CO2.

Skalowalność: TerraXaler może być łączony z dowolnymi innymi modelami TerraXaler w zależności od potrzeb. Każdy węzeł może dostarczyć do 48 rdzeni CPU, 1,5TB RAM i 100TB pamięci masowej flash.

Wysoka dostępność: TerraXaler zapewnia synchroniczną dostępność danych na dwóch węzłach klastra, które można umieścić w jednym pomieszczeniu lub w oddzielnych przegrodach przeciwpożarowych. Twoje maszyny wirtualne są bezpieczne — nawet jeśli cała jednostka ulegnie awarii!

Wysoka wydajność: doskonała koordynacja sprzętu i oprogramowania z wyjątkową wydajnością. Wielokrotnie przyspieszaj aplikacje bazodanowe i serwery terminalowe. Dzięki minimalnym opóźnieniom obciążenia są znacznie przyspieszone – Twoi użytkownicy będą Ci za to wdzięczni.

Odporność: nadmiarowość i samoregeneracja dla zapewnienia ciągłości działania. Nie trać danych ani czasu – po prostu kontynuuj pracę w przypadku awarii komponentów.

Oszczędność: Wykorzystanie tylko dwóch węzłów zmniejsza koszty zasilania i zarządzania.

To proste: TerraXaler jest testowany i dostarczany jako wstępnie zainstalowane rozwiązanie infrastrukturalne. Najważniejsze: dostarczamy domenę do obsługi klastra w tym samym czasie. Oznacza to, że bez większego wysiłku jesteśmy w stanie udostępnić Państwu TerraXaler do testu.

TerraXaler jest definiowany wspólnie z Tobą, testowany i dostarczany jako preinstalowane rozwiązanie infrastrukturalne. W razie potrzeby również z planowaniem sieci i przełączników.

!Xaler = relaX!

Dostępne modele

Modele Tower

Modele Rack


Porozmawiaj z nami, jeśli szukasz odpowiedniego rozwiązania do infrastruktury IT swojej firmy. Oferujemy Państwu kompetentne doradztwo, sumienną realizację oraz długoterminowe wsparcie.

Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi artykułami.

Dodaj komentarz


Najnowsze artykuły

Windows 10 vs 11

Windows 10 vs 11

Windows 11 ma działać jeszcze lepiej, wprowadzono wiele nowości i ulepszeń, które mają pomóc użytkownikom w bardziej komfortowej pracy.

Czytaj więcej
IT w rękach kobiet

IT w rękach kobiet

Chociaż ostatnie lata pokazują, że procentowy udział kobiet w branży stale rośnie, mimo wszystko ciągle mamy w tym sektorze więcej mężczyzn.

Czytaj więcej
Akcesoria Microsoft Surface

Akcesoria Microsoft Surface

W tym artykule przedstawiamy ofertę akcesoriów Microsoft Surface, dzięki którym komfort i produktywność pracy są na najwyższym poziomie.

Czytaj więcej